O firmie

NOW-POL – złomowanie pojazdów

Od 2001 roku dbamy o czystość Państwa otoczenia, zapewniając profesjonalne złomowanie, kasacje i recykling pojazdów. Posiadamy profesjonalny sprzęt i spełniamy szereg standardów i certyfikatów.

Rozumiemy, że niewłaściwie gromadzone odpady to nie tylko zagrożenie środowiskowe, ale także zwiększone prawdopodobieństwo różnego rodzaju chorób.Dlatego realizując nasze usługi dokładamy najwyższych starań, aby postępować zgodnie z najwyższymi standardami, wpływając na lepszą jakość naszego środowiska naturalnego.

W ramach naszej oferty proponujemy takie rozwiązania jak:

– kasacja pojazdów, w tym demontaż i utylizacja dachów z eternitu,
– recykling pojazdów i odpadów,
– skup złomu,
– zbieranie i transport pełnego zakresu odpadów niebezpiecznych,
– demontaż azbestu, transport oraz przekazanie do utylizacji,
– odbiór zużytych opon.

Masz rozbity samochód? Nie masz, co z nim zrobić?

Sprzedaj go w skupie złomu. Stare samochody oddajmy na złomowisko samochodów.
Zostaną poddane kasacji i przerobione na surowce wtórne. Szybka likwidacja samochodów, złomowanie karoserii, skrzyń biegów, recykling części.

Najwyższa jakość usług

Dzięki spełnieniu przez nas najwyższych standardów, ciągle zdobywamy coraz większą grupę klientów, którym zależy na fachowej i bezpiecznej dla środowiska usłudze. Współpracujemy z wieloma zakładami utylizacyjnymi, spalarniami odpadów i auto złomami,co pozwala nam zaoferować konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji zleceń.

Masz rozbity samochód? Now-Pol to profesjonalna kasacja pojazdów we Wrześni.

Zapewniamy uczciwą cenę za przekazanie auta, a dodatkowo wydamy zaświadczenie potrzebne do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji.

Podstawową korzyścią aut oddanych na złom jest recykling pojazdów nasurowce wtórne.
Nasza specjalizacja to przede wszystkim profesjonalna oraz szybka kasacjai złomowanie pojazdów, złomowanie karoserii, skrzyń biegów, czy recykling części.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

A. Nowak, J. Nowak s.c.